'Televizyon Karşısında Giyinip Soyunmayın'

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Ramazan Kurtoğlu'ndan çok dikkat çeken bir açıklama geldi.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Ramazan Kurtoğlu'ndan tv100 yayınında çok dikkat çeken bir açıklama geldi: Evde televizyonunuz kapalıyken bile giyinip soyunmayın. Wikileaks belgelerinde kapalı televizyonlardan çok rahat bir şekilde görüntüler alınabildiği yazılıyor

tv100'de ilgiyle izlenen Başak Şengül ile Doğru Yorum programının bu haftaki konukları Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Ramazan Kurtoğlu, Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener ve gazeteci Gürbüz Evren oldu.

Programın konuklarından Ramazan Kurtoğlu'ndan çok dikkat çeken bir açıklama geldi.

Programın sunucusu Başak Şengül "Telefonlarınıza güvenmeyin" efendim derken Ramazan Kurtoğlu da akıllı telefon ve televizyonlarla ilgili çok dikkat çeken bir çıkış yaptı.

Kurtoğlu, "Kız öğrencilerime şunu belirtirim. Lavaboya, tuvalete giderken çocuklarımız cep telefonlarını götürme garabetinde buluyorlar sakın bunu yapmayın. Artı evde televizyonunuz kapalıyken bile giyinip soyunmayın. Wikileaks belgelerinde kapalı televizyonlardan çok rahat bir şekilde görüntüler alınabildiği yazılıyor. Mahremiyetin tamamen ortadan kalktığı bir döneme gidiyoruz" ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz