Büfede Çıkan Yangın 3 Katlı Binayı Sardı!

İtfaiye ekipleri yangına müdahale etti ve soğutma çalışması yaptı.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Balıkesir’in Erdek ilçesinde yer alan bir büfede çıkan yangın kısa sürede tüm binayı sardı. İtfaiye ekipleri yangına müdahale etti ve soğutma çalışması yaptı. 3 katlı bina kullanılamaz hale geldi.

Yalı Mahallesi Neyyire Sıtkı Caddesi'nde 3 katlı apartmanın zemin katındaki büfede başlayan yangın kısa sürede binayı sardı. Binada yaşayanlar ile iş yeri çalışanları dışarı çıkarak durumu itfaiyeye bildirdi. Bunun üzerine Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlı Erdek İtfaiye Grup Amirliği ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek alevlere müdahale etti. Doğal gaz ve elektrik dağıtım firmalarının ekipleri ise apartmana gaz ve enerji akışını kesti. Doğal gaz ve elektrik dağıtım firmalarının ekipleri ise apartmana gaz ve enerji akışını kesti.

BİNA SAHİBİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Dairelerden birinde yaşayan ve büfenin bacasını temizletmediğini iddia ederek iş yeri sahibine tepki gösteren kadın, gözyaşlarına hakim olamadı. Atasoy, kadını sakinleştirmeye çalıştı. Büfenin bacasından çıktığı değerlendirilen yangını söndüren ekipler, soğutma çalışması yaptı. Yangın nedeniyle büfe kullanılamaz hale geldi, bitişiğindeki balıkçı dükkânı ile üst katlarındaki iki dairede hasar oluştu.
 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz