Bursa'da 12 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismar!

Eşini annesi olarak tanıttı!

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Bursa'da Ahmet Bayraktar sosyal medyadan tanışıp evine çağırdığı 12 yaşındaki S.Ö.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. Poliste ifade veren S.Ö, sanığın eşini annesi olarak tanıttığını dile getirdi.

Polise ifade veren S.Ö, "Ahmet beni evine davet ettiğinde bazı fotoğrafları gördüm. Fotoğraflardaki kişinin annesi olduğunu söyledi. Eşiymiş daha sonra öğrendim" dedi.

KIZIN BOYNUNDA MORLUKLAR VARDI 

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde meydana gelen olayda iddiaya göre, Ahmet Bayraktar (43), sosyal medyadan tanışıp evine çağırdığı 12 yaşındaki S.Ö.'ye cinsel istismarda bulundu. Olay, kız çocuğunun boynundaki morluğu gören ablasının şüphelenip şikayetçi olmasıyla ortaya çıktı.

 "BENİ YATAK ODASINA GETİRİP İSTİSMARDA BULUNDU"

S.Ö poliste verdiği ifadesinde "Ahmet'in yaşadığı eve gittim. Evinde fotoğrafını gördüğüm kendisinden yaşça büyük olan eşini de bana, 'Annem' diye tanıttı. Sonrasında beni yatak odasına getirip annesinin diye eşinin eşyalarını gösterdi. Sonra da istismarda bulundu. Ahmet'in 23 yaşında olduğunu sanıyordum. Bunların başıma geleceğini bilmiyordum, şikayetçiyim" dedi.

"GERÇEK YAŞINI BİLMİYORDUM"

Şüpheli Bayraktar da polisteki ifadesinde, "Kendisi ile tesadüfen tanıştık. Sosyal medya üzerinden yazışmaya başladık. Geçen süreç içerisinde gönül birlikteliğimiz başladı. Olay günü çok hastaydım. Bana gelmek istedi, pasta yapmak için evime geldi. Koltukta otururken sarılıp öptü. Ben S.Ö'yü 19 yaşında biliyordum. Yaşının küçük olduğunu bilsem kendisiyle ilgilenmezdim" dedi.

Adliyeye sevk edilen Ahmet Bayraktar 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan çıkarıldığı mahkemede tutuklanıp cezaevine gönderildi. Bayraktar hakkında başlatılan savcılık soruşturması devam ediyor.


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz