Hande Ataizi'den Bomba Evlilik İtirafı!

Son olarak Aşk-ı Memnu'nun film versiyonu Bihter'de Firdevs Hanım'ı canlandıran Handa Ataizi, filmin gösteriminde yıllara meydan okuyan güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmişti.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Ataizi Habertürk’e verdiği röportajında "Kadınlar özgür olmalı" derken, toplumun genel görünümünün zaman içinde pek değişmediğini, annelerin çocuklarının mutluluğunu düşünse de standart kaygısı nedeniyle kadınların kendi ayakları üzerinde duramayacakları bir düzen içinde olduğunu ifade etti.

"KADINLAR BİREY OLARAK KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURABİLMELİ"

Gençlere öncü olmak istediğini de söyleyen Hande Ataizi, kadınların birey olarak kendi ayakları üzerinde durabilmeleri gerektiğini dile getirdi. Evlilik sisteminin insan doğasına aykırı olduğunu düşünen Ataizi, evlilikte atılan imzanın ömür boyu değişmeyeceğini, bu durumun insanın kafasının değişebileceği bir süreçte sıkıştırıcı olduğunu ifade etti.

"TUTKUYU ÖLDÜREBİLİYOR"

Boşanma oranlarının artışına dikkat çeken Ataizi, evlilik sisteminin birçok kişi için uygun olmadığını düşündüğünü belirtti. Evliliğin çiftler arasında anlaşma olduğu sürece güzel olduğunu ancak birlikte yaşamanın, günlük sorumlulukların, ekonomik zorlukların tutkuyu öldürebileceğini ifade eden Ataizi, kendi deneyiminden yola çıkarak bir daha evlenmeyeceğini söyledi. 

Ataizi, eski eşiyle olan ilişkilerini bir çocukları olduğu için güzel bir boşanmış anne-baba modeline dönüştürebildiklerini de vurguladı.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz