Meral Akşener Sessizliğini Bozdu! O İddialara Cevap Verdi!

Akşener yaptığı açıklamada iddiaların gerçek dışı olduğunu ifade etti.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında son günlerde bir takım iddialar ortaya atılmıştı. Akşener sessizliğini bozarak sosyal medyadan yaptığı açıklamada iddiaların gerçek dışı olduğunu ifade etti.

Eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesi sonrasında bir takım iddialarda bulunulmuştu. Akşener yaptığı açıklamada iddiaların gerçek dışı olduğunu ifade etti.

İşte Akşener'in yaptığı o açıklama:

"5 Haziran 2024 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanı ile yapmış olduğumuz görüşme sonrasında doğru, tarafsız, şeffaf ve sorumlu davranma etiğinden uzak bir kısım gazetesi tarafından ortaya atılan iddiaları ve görüşme üzerinden medyaya yansıyan asılsız haberleri büyük bir şaşkınlık ve üzüntü ile takip ediyorum.

İsmail Saymaz'ın ifadelerindeki şahsıma yöneltilen iddialar tümüyle gerçek dışıdır.

Bugüne kadar herhangi bir iş insanı veya başka bir kişi adına, yargıya intikal etmiş bir konuda hiç kimseden açık veya örtülü bir talebim olmamıştır.

Türkiye'nin herhangi bir yerinde herhangi bir amaçla ofis açmadım. İddialar gerçek dışıdır. En kısa zamanda hukuki yollara başvuracağımın da bu vesileyle bilinmesini isterim."


 

YORUMLAR

Cenk

İyi partiden ihrac edilmeli.

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz